Pracownik / pracownica działu logistyki sklepu

Numer referencyjny
292/2024
Data dodania
07.05.2024
Data ważności
31.07.2024
Rodzaj oferty
Praktyka bezpłatna
Branża
Logistyka/Spedycja/Dystrybucja
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Leroy Merlin
Profil firmy

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa.

Dane kontaktowe

Leroy Merlin Lublin Felin, aleja Wincentego Witosa 32, 20-315 Lublin

Tel: 515 082 287, 690 502 168

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • wyróżnia Cię prokliencka postawa i otwartość na ludzi;
  • chcesz się rozwijać i doskonalić,potrafisz pracować zespołowo;
  • skrupulatność i dokładność w obliczeniach to Twoje mocne strony
Zakres zadań
  • rozładunek i załadunek oraz kontrola przychodzącego towaru,zatowarowanie regałów magazynowych i sklepowych,
  • kompletowanie zamówień,
  • wydawanie towaru,
  • przygotowanie dostaw dla klientów,
  • obsługę wózka widłowego (jeśli posiadasz aktualne uprawnienia, wydane przez UDT);
  • pomoc w przeprowadzaniu bieżących inwentaryzacji;
  • dbanie o odpowiednie zabezpieczenie towarów (BHP).
Oferowane warunki

Możliwość realizacji praktyk w dowolnym wymiarze godzin.

Sposób aplikowania

Kontakt telefoniczny lub bezpośrednio w sklepie.

Oferty pracy